Oportunităţi de angajare

Prima pagina » Oportunităţi de angajare

Iubeşti oamenii, acorzi atenţia necesară persoanei care are nevoie de îngrijire, şi poţi să te pui în locul său? Manifeşti respect faţă de cel care are nevoie de îngrijire şi eşti comunicativ din punct de vedere social?

Te invităm să te alături echipei noastre!

Posturi libere:

EDUCATOR / PEDAGOG SOCIAL

Candidatul ideal:

Responsabilităţi:

Implicare în activităţile zilnice ale copiilor din cadrul fundaţiei: servirea meselor, activităţi educative şi recreative.
Educatorul favorizează, prin intermediul unei acţiuni individuale sau colective, dezvoltarea personalităţii, a inserţiei sociale şi dezvoltarea abilităţilor copiilor aflaţi în cadrul instituţiei noastre.

ASISTENT SOCIAL

Asigură consultaţii în probleme sociale şi conexe în scopul depăşirii dificultăţilor sociale, culeg informaţii necesare acordării de consultanţă privind drepturile şi obligaţiile asistaţilor, analizează situaţia persoanelor asistate şi propun măsuri de ajutorare sau recuperare a acestora.

Beneficii:

Aveţi posibilitatea de a lucra pentru o idee caritabilă, spre a ajuta copiii în dificultate.
Oferim:

Inapoi | Top

Implică-te Acum

Implică-te: Voluntar / Donează
Avem în permanenţă nevoie de dumneavoastră

Parteneri / Sponsori

  • Cramele recas
  • Gunther Wood
  • Round Table
  • Generali
  • Kathrein Romania
  • Ferring Pharmaceuticals
  • Gift Solutions
  • RWE
  • Romkatel
  • Wella
  • intercoiffure-romania-education
  • Software Ag
  • C+C
  • Textilpoint
  • Ice Dyp
  • Stihl
  • D-Soft SRL